Ochrana Schengenskej hranice

Ochrana Schengenskej hranice

Agergáty na zálohovanie ochranných systémov hranice Európskej únie

 

2 kontajnerové agregáty MP 30 I s výkonom 30 kVA a jeden kapotovaný agregát MP 13 B s výkonom 16 kVA na zálohovanie systémov na ochranu a monitorovanie hranice Európskej únie.

Mobilný agregát

Mobilný agregát

Malý agregát pre potreby Poľskej armády

 

Mobilný agregát MP 120 TES s výkonom 12,7 kVA na homologovanom podvozku. Agregát slúži ako zdroj energie v miestach, kde nie je dostaupná elektrická sieť. V prednej časti kapoty sú osadené trojfázové zásuvky pre priame pripojenie spotrebičov. V zadnej časti kapoty sú 3 káblové bubny s 20 m káblami pre pripojenie vzdialenejších objektov.itektonickú hodnotu.

Meracia stanica

Meracia stanica

Meracia stanica elektrických zdrojových agregátov

 

Mobilná meracia stanica na skúšanie agregátov priamo v mieste inštalácie. Stanica obsahuje sériu odporníkov a žiaroviek na simuláciu záťaže agregátu. Jednotlivé odporníky sú vymeniteľné v prípade poruchy. Meraciu stanicu tvorí 10′ kontajner rozdelený na dve časti. V jednej časti sú odporníky a žiarovky. Táto časť má odklápaciu strechu a rozkladaciu plachtu, čím je zabezpečené dostatočné odvádzanie tepla počas testovania. Plachta tiež slúži ako bariéra pre obmedzenie pohybu ľudí v okolí nebezpečných častí pod prúdom. Druhá časť je pracovná miestnosť, kde je ovládanie všetkých ističov a prepínačov. Nachádza sa tu stolík a prípojné miesto pre notebook na vyhodnocovanie údajov. Stanica je prevážaná na nákladnom aute, pričom meranie je možné uskutočniť priamo na korbe ako aj po zložení na zem.