O SPOLOČNOSTI

 

TTS Martin, s.r.o. je prestížna, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, predaj a servis nezávislých zdrojov elektrickej energie na báze spaľovacích motorov.

Vznikla na prelome rokov 1993 a 1994 ako súkromná spoločnosť pod pôvodným názvom Trak Trans Servis, v.o.s., a hneď od svojho vzniku sa zaradila k popredným spoločnostiam v oblasti náhradných zdrojov elektrickej energie v strednej Európe.

Medzi naše hlavné činnosti patrí:

  • výroba elektrických zdrojových agregátov (EZA) a kogeneračných jednotiek (KGJ)
  • modernizácia, výroba a dodávka rozvádzačov
  • štúdie, projektová, inžinierska a stavebná príprava vrátane dodávky a inštalácie EZA a KGJ
  • záručný a pozáručný servis, zmluvná údržba
  • dodávky „na kľúč“
  • oficiálna distribúcia a technická podpora priemyselných motorov FPT / IVECO

V súčasnej dobe TTS Martin, s.r.o. pokrýva viac ako 40% slovenského trhu a svoje produkty exportuje nielen do okolitých štátov ako sú Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Rakúsko a Ukrajina, ale aj do ďalšich krajín Európy, Ázie a Afriky. Pozitívne reakcie našich zákazníkov potvrdzujú, že sa jedná o vysoko kvalitné výrobky, schopné pracovať aj v tých najnáročnejších prevádzkových a klimatických podmienkach.

Spoločnosť TTS Martin, s.r.o. od roku 2002 vlastní certifikát ISO 9001 a od roku 2014 aj certifikát ISO 14001.

Vďaka uvedeným prednostiam je spoločnosť TTS Martin, s.r.o. určená ako subjekt hospodárskej mobilizácie, spolupracujúci s krízovým manažmentom ministerstva hospodárstva SR.