Nekapotovaný agregát

Nekapotovaný agregát

Malý agregát pre Fast Group

 

Agregát MP 100 I s výkonom 100 kVA pre Poľského distribútora Fast Group. Na rám agregátu je namontovaný rozvádzač MP automatic a ATS.

Kontajnerový agregát

Kontajnerový agregát

Malý agregát v kontajneri pre Fast Group

 

Agregát MP 20 B v kontajneri s výkonom 26 kVA pre Poľského distribútora Fast Group.

Polyfunkčný objekt GBC 4

Polyfunkčný objekt GBC 4

Zálohovanie núdzových systémov v polyfunkčnom objekte v Bratislave

 

2 agregáty MP 350 I s výkonmi 350 kVA a 1 agregát MP 125 I s výkonom 125 kVA zabezpečujú funkčnosť núdzových systémov ako sú núdzové svetlá a výťahy počas výpadku elektrickej energie. Všetky agregáty sú v kapote určenej do vonkajšieho prostredia. V kapotách agregátov MP 350 I sú umiestnené tlmiče výfuku, automatické rozvádzače a ATS. Agregát MP 125 I je umiestnený na streche objektu.

Kofola Rajecká Lesná

Kofola Rajecká Lesná

Malý agregát na zálohovanie základných funkcií závodu

 

Malý agregát MP 20 B s výkonom 26 kVA na zálohovanie hlavných funkcí závodu na plnenie nápojov. Agregát je v kapote odolávajúcej poveternostným vplyvom. Kapota bola podľa požiadavky zákazníka nastriekaná zelenou farbou, aby nerušila prírodné prostredie.

U.S. Steel Košice

U.S. Steel Košice

Mobilný agregát pre zálohovanie a dodávku energie

 

Mobilný kapotovaný agregát MP 100 I s výkonom 100 kVA na homologovanom podvozku do 3,5 t. Agregát slúži tak na zálohovanie hlavného napájania počas výpadku alebo odstávky ako aj ako primárny zdroj energie v miestach, kde nie je dostupná elektrická sieť.

Hlavné sídlo spoločnosti Metsä v Espoo, Fínsko

Hlavné sídlo spoločnosti Metsä v Espoo, Fínsko

Špeciálny rozšírený kontajner v architektonickom vyhotovení so suchými chladičmi

 

Záložný dieselagregát Martin Power MP 1500 M s motorom Mitsubishi je inštalovaný v na mieru vyrábanom kontajneri atypických rozmerov s dizajnovým obložením. Agregát je vybavený suchými chladičmi s dôrazom na nízku hlučnosť.