Special canopy

Špeciálna kapota

2 ks špeciálnych kapôt pre pohonnú jednotku – motor s hydrogenerátorom

 

Odhlučnená kapota odolávajúca poveternostným podmienkam vyrobená presne podľa požiadaviek zákazníka. Do kapoty zákazník umiestnil motor s hydrogenerátorom pre pohon hydraulického systému návesu. Kapota bola konštruovaná tak, aby ju bolo možné dvíhať za jeden uchopovací bod v strede strechy. Vstup a výstup vzduchu je tvorený utlmenými žalúziami.

Dodávky priemyselných motorov výrobcom strojov

Dodávky priemyselných motorov výrobcom strojov

Oficiálne zastúpenie FPT Iveco pre priemyselné motory

 

Dodávame priemyselné motory výrobcom strojov, ktorým ponúkame komplexné služby vrátane podpory pri konštrukcii zabudovania, diagnostiky, testov a servisu.

Protipožiarna odolnosť

Protipožiarna odolnosť

Agregát so zvýšenou odolnosťou voči požiaru

 

Agregát MP 400 I s výkonom 400 kVA osadený v kapote so zvýšenou protipožiarnou odolnosťou. Túto odolnosť zabezpečuje náterová hmota, ktorá pri styku s plameňom zvačší objem a tým izoluje plechy od pôsobiaceho tepla. Sacie a výtlakové žalúzie sú oblepené protipožiarnou páskou s rovnakou funkciou ako vonkajší náter.

Trailer installed genset

Agregát na náves

Zálohovanie ventilačných systémov

 

Agregát MP 20 Y s motorom Yanmar a výkonom 18 kVA PRP inštalovaný na podvozku návesu na prevoz kurčiat. Agregát slúži ako záloha hlavného agregátu pre zabezpečenie ventilácie kontajnera. Vonkajšia kapota je z pozinkovaného plechu pre lepšiu ochranu pred koróziou.

Pohonná jednotka

Pohonná jednotka

TAD 660 VP, motor Volvo s hydrogenerátorom Rexroth

 

Pohonná jednotka s motorom Volvo a hydrogenerátorom Rexroth. Jednotka je určená na pohon pojazdu a hydraulických súčastí samohybného zeležničného stroja. Pre tento účel bola navrhnutá kapota podľa požiadaviek zákazníka s rezidenčným tlmičom na streche. Pohonná jednotka pracuje v 4 otáčkových režimoch podľa požadovaného výkonu. Diaľkové ovládanie je vyvedené do ovládacej kabíny stroja. Ohriata chladiaca kvapalina sa využíva na ohrievanie kabíny. Na motore sú namontované periférne zariadenia ako kompresor klimatizácie a pomocné hydročerpadlo.

Supertichý agregát

Supertichý agregát

Mobilný agregát v super-odhlučnenej kapote

 

125 kVA elektrický zdrojový agregát na podvozku do 3,5t. Kapotáž je navrhnutá ako „dvojplášťová“, čo zabezpečuje vysoký útlm. Sanie a výtlak tvorí labyrint pre čo najvyšší útlm hladiny akustického tlaku unikajúceho cez otvory v kapote. S takýmto prevedením sú dosiahnuté hodnoty hluku 55 dBA na 7 m.