Zochova chata

Zochova chata

Zálohovanie hotela v Malých Karpatoch

 

Agregát MP 400 I s výkonom 400 kVA v kapote s integrovanou ATS a tlmičom výfuku. Agregát slúži na zálohovanie hotela Zochova chata v Modre v Malých Karpatoch.

Športovo-spoločenské centrum

Športovo-spoločenské centrum

Záloha hlavných systémov športovo-spoločenského centra v Bratislave

 

Agregát MP 250 I s výkonom 250 kVA v odhlučnenj kapote odolávajúcej poveternostným podmienkam umiestnenej na streche objektu. Agregát zálohuje hlavné systémy, ako sú svetlá a výťahy, športovo-spoločenského centra Tehelné pole pri zimnom štadióne v Bratislave.

 

Národné tenisové centrum

Národné tenisové centrum

Agregát na zálohovanie NTC Sibamac arény v Bratislave

 

Kapotovaný agregát MP 250 I o výkone 250 kVA umiestnený v strojovni. Agregát zabezpečuje funkčnosť základných systémov Národného tenisového centra počas výpadku elektrického prúdu. V miestnosti s agregátom je umiestnené aj ATS na prepájanie záťaže zo siete na agregát.

Laboratórna diagnostika

Laboratórna diagnostika

Zálohovanie laboratórií Alpha Medical

 

Vzduchom chladený kapotovaný agregát MP 48 DES s výkonom 4 kVA. Agregát je určený na zálohovanie hlavných systémov v laboratóriách inštitútu laboratórnej diagnostiky Alpha medical v Martine. Rozvádzač je umiestnený v miestnosti vzdialenej 30 metrov od agregátu.

Zdravotnícke zásobovanie

Zdravotnícke zásobovanie

Agregát pre zálohu systémov zdravotníckeho zásobovania

 

Agregát MP 500 O s výkonom 500 kVA v kapote do vonkajšieho prostredia. Na streche kapoty je umiestnený rezidenčný tlmič výfuku s útlmom -30 dB. Tlmič je obalený minerálnou vlnou a nerezovým plechom. Výfukové potrubie je vytiahnuté po stene budovy až nad úroveň strechy.