Nekapotovaný agregát, Líbya

Nekapotovaný agregát, Líbya

1000 kVA agregát pre zálohovanie

 

Agregát MP 1000 P s výkonom 1000 kVA.

Lomnický štít

Lomnický štít

Agregát na najvyššie položenom mieste na Slovensku

 

MP 20 B, 20 kVA nekapotovaný agregát vo výške 2632 mnm, kde jediný prístup je lanovkou alebo vrtulníkom. Agregát je určený na zálohovanie Inšitútu astronómie SAV na Lomnickom štíte.

 

Special canopy

Špeciálna kapota

2 ks špeciálnych kapôt pre pohonnú jednotku – motor s hydrogenerátorom

 

Odhlučnená kapota odolávajúca poveternostným podmienkam vyrobená presne podľa požiadaviek zákazníka. Do kapoty zákazník umiestnil motor s hydrogenerátorom pre pohon hydraulického systému návesu. Kapota bola konštruovaná tak, aby ju bolo možné dvíhať za jeden uchopovací bod v strede strechy. Vstup a výstup vzduchu je tvorený utlmenými žalúziami.

Dodávky priemyselných motorov výrobcom strojov

Dodávky priemyselných motorov výrobcom strojov

Oficiálne zastúpenie FPT Iveco pre priemyselné motory

 

Dodávame priemyselné motory výrobcom strojov, ktorým ponúkame komplexné služby vrátane podpory pri konštrukcii zabudovania, diagnostiky, testov a servisu.

Protipožiarna odolnosť

Protipožiarna odolnosť

Agregát so zvýšenou odolnosťou voči požiaru

 

Agregát MP 400 I s výkonom 400 kVA osadený v kapote so zvýšenou protipožiarnou odolnosťou. Túto odolnosť zabezpečuje náterová hmota, ktorá pri styku s plameňom zvačší objem a tým izoluje plechy od pôsobiaceho tepla. Sacie a výtlakové žalúzie sú oblepené protipožiarnou páskou s rovnakou funkciou ako vonkajší náter.

Trailer installed genset

Agregát na náves

Zálohovanie ventilačných systémov

 

Agregát MP 20 Y s motorom Yanmar a výkonom 18 kVA PRP inštalovaný na podvozku návesu na prevoz kurčiat. Agregát slúži ako záloha hlavného agregátu pre zabezpečenie ventilácie kontajnera. Vonkajšia kapota je z pozinkovaného plechu pre lepšiu ochranu pred koróziou.

Pohonná jednotka

Pohonná jednotka

TAD 660 VP, motor Volvo s hydrogenerátorom Rexroth

 

Pohonná jednotka s motorom Volvo a hydrogenerátorom Rexroth. Jednotka je určená na pohon pojazdu a hydraulických súčastí samohybného zeležničného stroja. Pre tento účel bola navrhnutá kapota podľa požiadaviek zákazníka s rezidenčným tlmičom na streche. Pohonná jednotka pracuje v 4 otáčkových režimoch podľa požadovaného výkonu. Diaľkové ovládanie je vyvedené do ovládacej kabíny stroja. Ohriata chladiaca kvapalina sa využíva na ohrievanie kabíny. Na motore sú namontované periférne zariadenia ako kompresor klimatizácie a pomocné hydročerpadlo.

Supertichý agregát

Supertichý agregát

Mobilný agregát v super-odhlučnenej kapote

 

125 kVA elektrický zdrojový agregát na podvozku do 3,5t. Kapotáž je navrhnutá ako „dvojplášťová“, čo zabezpečuje vysoký útlm. Sanie a výtlak tvorí labyrint pre čo najvyšší útlm hladiny akustického tlaku unikajúceho cez otvory v kapote. S takýmto prevedením sú dosiahnuté hodnoty hluku 55 dBA na 7 m.

Carrot

Carrot

80 kVA agregát na homologovanom podvozku

 

Agregát MP 80 P s výkonom 80 kVA na homologovanom podvozku. Agregát je určený na zapožičiavanie zákazníkom na vykrytie výpadku alebo odstávky elektrickej energie.

Energyrent

Energyrent

26 kVA agregát na homologovanom podvozku

 

Agregát MP 20 B s výkonom 26 kVA na homologovanom podvozku. Agregát je určený na zapožičiavanie zákazníkom na vykrytie výpadku alebo odstávky elektrickej energie.

Mobil energy

Mobil energy

2 x 200 kVA agregát určený na zapožičiavanie

 

Dva agregáty MP 200 O každý o výkone 200 kVA určené pre zapožičiavanie zákazníkom. Agergáty je možné zapojiť ako záložné agregáty alebo ako permanentný zdroj energie.

Agregát s káblovými bubnami

Agregát s káblovými bubnami

5 ks mobilných agregátov so samonavíjacím káblovým bubnom

 

80 kVA mobilný agregát pre Stredoslovenské elektrárne. Agregáty sú osadené na podvozku do 3,5 t. Sú vybavené káblovým bubnom s elektrickým navíjaním pre 30 metrov silového kábla a možnosťou synchronizácie so sieťou.

Zochova chata

Zochova chata

Zálohovanie hotela v Malých Karpatoch

 

Agregát MP 400 I s výkonom 400 kVA v kapote s integrovanou ATS a tlmičom výfuku. Agregát slúži na zálohovanie hotela Zochova chata v Modre v Malých Karpatoch.

Športovo-spoločenské centrum

Športovo-spoločenské centrum

Záloha hlavných systémov športovo-spoločenského centra v Bratislave

 

Agregát MP 250 I s výkonom 250 kVA v odhlučnenj kapote odolávajúcej poveternostným podmienkam umiestnenej na streche objektu. Agregát zálohuje hlavné systémy, ako sú svetlá a výťahy, športovo-spoločenského centra Tehelné pole pri zimnom štadióne v Bratislave.

 

Národné tenisové centrum

Národné tenisové centrum

Agregát na zálohovanie NTC Sibamac arény v Bratislave

 

Kapotovaný agregát MP 250 I o výkone 250 kVA umiestnený v strojovni. Agregát zabezpečuje funkčnosť základných systémov Národného tenisového centra počas výpadku elektrického prúdu. V miestnosti s agregátom je umiestnené aj ATS na prepájanie záťaže zo siete na agregát.