Tepelná elektráreň Yunus Emre, Turecko

Tepelná elektráreň Yunus Emre, Turecko

Najväčší doteraz vyrobený agregát

 

MP 2250 M s výkonom 2250 kVA vyrobený a inštalovaný v tepelnej elektrárni Yunus Emre v Turecku. Agregát je inštalovaný v odhlučnenom kontajneri s externým chladením na streche. Celý agregát slúži na zálohovanie núdzového chladenia elektrárne prí výpadku, prípadne poruche.

Tepelná elektráreň Orapa, Botswana

Tepelná elektráreň Orapa, Botswana

Kontajnerový agregát pre štartovanie tepelnej elektrárne

 

Agregát MP 1000 P s výkonom 1030 kVA osadený v 30′ kontajneri. Agregát slúži ako zdroj energie pri rozbehu tepelnej elektrárne pri meste Orapa v Botswane. V kontajneri je umiestnená 1800 l nádrž s dopĺňaním zvonku. Kontajner bol certifikovaný pre plavbu po mori kvôli preprave na miesto inštalácie. Rezidenčný tlmič na streche kontajnera je zložený z dvoch častí a počas prepravy bol umiestnený vnútri pri motore a palivovej nádrži.

Kompresorová stanica Nea Messimvria, Grécko

Kompresorová stanica Nea Messimvria, Grécko

Zálohovací generátor kompresorovej stanice

 

Agregát MP 1000 P s výkonom 1000 kVA v kontajneri. Sanie a výtlak vzduchu je cez elektrické žalúzie ovládané servopohonom. Rezidenčný tlmič výfuku s útlmom -30 dB je umiestnený na streche kontajnera. Viac ako 24 hodinovú nepretržitú prevádzku zabezpečuje 5000 l nádrž so zubovým čerpadlom pre dopĺňanie paliva. Kontajner ja vybavený automatickým hasiacim systémom

Agregáty pre SEPS

Agregáty pre SEPS

Kontajnerové dieselagregáty pre SEPS v kombinácii s UPS zdrojmi

 

SEPS Bratislava – Kontajnerový agregát MP 640 O s automatickým štartom pre napájanie budovy a dátového centra SEPS v kombinácii s 3 x 250 kVA UPS v kontajneri.

SEPS Rimavská Sobota – Kontajnerový agregát MP 300 I pre napájanie rozvodne.

Stredoslovenská energetika

Stredoslovenská energetika

5 ks mobilných agregátov

 

5 ks kapotovaných agregátov MP 325 O osadených na podvozkoch do 6 ton. Každý agregát má výkon 325 kVA. Agregáty sú určené ako zálohovacie alebo ako trvalý zdroj energie pri odstávke elektrickej siete.

Vodné elektrárne Drahovce a Hričov

Vodné elektrárne Drahovce a Hričov

Zálohovanie riadiacich funkcií vodných elektrární

 

Dva agregáty MP 300 I s výkonom 300 kVA v odhlučnenej kapote s rezidenčným tlmičom na streche. Agregáty zálohujú hlavné systémy elektrární počas výpadku elektrickej energie.

Malé mobilné agregáty

Malé mobilné agregáty

2 malé agregáty pre vodnú elektráreň Dubovany

 

Agregáty MP 30 B a MP 40 B s výkonmi 35 kVA a 44 kVA v kapote odolávajúcej poveternostným podmienkam. Agregáty sú inštalované na homologovanom podvozku. Slúžia ako zdroj energie v miestach, kde nie je dostupná elektrická sieť.

Zálohovanie malých vodných elektrární

Zálohovanie malých vodných elektrární

Agregáty pre zálohovanie elektrární v Bešeňovej a Dubnici nad Váhom

 

Dva agregáty MP 30 B s výkonom 35 kVA pre zálohovanie malých vodných elektrární. Agregát v Bešeňovej je otvorený, umiestený v strojovni. Agregát v Dubnici nad Váhom je v kapote odolávajúcej poveternostným podmienkam umiestnený vonku.

 

Energyrent

Energyrent

460 kVA agregát určený na zapožičanie

 

Agregát MP 460 O s výkonom 460 kVA určený na zapožičanie zákazníkovi. Agregát je stacionárny, prevážaný na nákladnom aute.